Akmens vate

TECHNOFACADE

TECHNOFACADE – ir ugunsdrošas, hidrofobas, siltumu un skaņu izolējošas akmens vates plāksnes.

TECHNOFACADE ir paredzētas pielietot būvniecībā kā siltumizolāciju sienu ārējās siltināšanas sistēmās ar plānkārtas apmetumu (ETICS). Atbilst dažādām apmetuma sistēmām sertificētām saskaņā ar ETAG004.

Reakcija ar uguni: A1.

MW-EN 13162 T5 A1 WS WL(P) CS(10)40 T15 MU1

TECHNOROOF V

TECHNOROOF V ir nedegošas hidrofobizētas skaņas un siltumizolācijas plāksnes no akmens vates, kas izgatavota no bazalta grupas iežiem.

TECHNOROOF V ir lēzeno savietoto jumtu siltumizolācijas materiāls, kurš paredzēts izmantošanai vienslāņa siltumizolācijas sistēmās un vairākslāņu siltumizolācijas sistēmās, kā virsējais slodzi sadalošais slānis, tieši pirms polimēr-modificēta bitumena membrānu vai polimēro membrānu jumta seguma montāžas. Daudzslāņu siltumizolācijas sistēmās ieteicams ieklāt kombinācijā ar TECHNOROOF N.

Reakcija ar uguni: A1.

TECHNOROOF N

TECHNOROOF N ir nedegošas hidrofobizētas skaņas un siltumizolācijas plāksnes no akmens vates, kas izgatavota no bazalta grupas iežiem. TECHNOROOF N ir lēzeno savietoto jumtu apakšējais siltumizolācijas slānis, kuru lieto kombinācijā ar slodzi sadalošu siltumizolācijas virsslāni, cementa javas vai citu slodzi sadalošu slāni.

TECHNOROOF N ar ventilācijas kanāliem ir nedegošas hidrofobizētas skaņas un siltumizolācijas plāksnes no akmens vates, kas izgatavota no bazalta grupas iežiem. TECHNOROOF N ar ventilācijas kanāliem ir vēdināmu lēzenu savietoto jumtu apakšējais siltumizolācijas slānis, kuru lieto kombinācijā ar virsējo slodzi sadalošo siltumizolācijas slāni. Kā virsējo slodzi sadalošo slāni iesakām izvēlēties TECHNOROOF V.

 

Reakcija ar uguni: A1.

Ekstrudētais putupolistirols

Ekstrudetais putupolistirols (XPS) ir moderns siltumizolacijas materials, kas tiek izmantots pamatu, gridu un lezeno jumtu siltumizolacijai, ka ari celu un dzelzcelu buvnieciba. TECHNONICOL inženieri ir izstradajuši unikalu tehnologiju ekstrudeta putupolistirola ražošanai, bagatinot produktu ar oglekla nanodalinam, – tadejadi ieverojami palielinas siltumizolacijas speja un buvmateriala izturiba un tiek sasniegta loti zema udens absorbcija. XPS izmantošana ir iespejama praktiski visos buvniecibas un renovacijas projektos. TECHNONICOL plašais XPS piedavajums ir sadalits atkariba no paredzamas ekspluatacijas slodzes.

TECHNONICOL CARBON ECO

TECHNONICOL CARBON ECO ir īpaši izstrādāts, lai tā īpašības būtu piemērotas nelielām slodzēm līdz 200 KPa. XPS plātnes ir ļoti piemērotas kā siltumizolācijas materiāls pamatiem, grīdām, cokoliem, terasēm un ekspluatējamiem zaļajiem jumtiem. Šī materiāla popularitāti nodrošina minimāla ūdens uzsūce un augsta siltuma noturība.TECHNONICOL CARBON ECO kā siltumizolācijas materiālu pamatiem, grīdām, cokoliem, terasēm un ekspluatējamiem zaļajiem jumtiem.

TECHNONICOL CARBON PROF 300

TECHNONICOL CARBON PROF 300 ir īpaši izstrādāts būvēm un ēkām ar paaugstinātām prasībām attiecībā uz materiāla izturību. Pateicoties lielajai spiedes stiprībai un nelielajam svaram, ir iespējams veidot nepieciešamās konstrukcijas, nepalielinot to kopējo svaru.

TECHNONICOL CARBON PROF 300 izmanto kā siltumizolācijas materiālu pamatiem, jumtiem, grīdām un cokoliem, kā arī dzelzceļu un ceļu būvniecībā.

 

fasades vate technonicol

xps putupolistirols

xps-50-mm-carbon

Close Menu
×
×

Cart